Skip to main content

Kursanci o naszych szkoleniach

Fragmenty z ankiet kursowych

W opiniach kursantów nasze szkolenia to nowoczesna jakość w prawniczej edukacji językowej. Zdobyta wiedza i certyfikaty to pomocne argumenty na konkurencyjnym rynku usług prawniczych. Zobacz co kursanci piszą o naszych szkoleniach w ankietach kursowych:

Dobór tematyki świadczy o doskonałej znajomości potrzeb prawników współpracujących z zagranicznymi klientami.

Aplikant radcowski III roku

Bardzo specjalistyczny program, bardzo profesjonalnie przygotowujący do kompetentnego świadczenia usług prawniczych i prawidłowego posługiwania się językiem angielskim w zakresie prawa polskiego. Zachęcam koleżanki i kolegów do udziału w szkoleniach. Naprawdę warto.

Radca prawny

Podsumowując - jedna z lepszych decyzji w moim zawodowym życiu.

Aplikantka radcowska III roku

Jest to specyficzna oferta, której nie mają inne szkoły językowe. Nie znalazłam lepszej możliwości nauki prawniczego języka angielskiego, niż na zajęciach prowadzonych przez osoby, które same będąc prawnikami, na co dzień mają do czynienia z językiem prawniczym angielskim i przekazują specyficzne słownictwo, które nie zawsze można znaleźć w słowniku i prawidłowo użyć.

Adwokat

Profesjonalne zajęcia prowadzone są przez PRAWNIKÓW co jest ich ogromną zaletą. Z zajęć wyniosłam wiele umiejętności praktycznych, które już wykorzystałam w pracy. Poleciłabym zajęcia w szkole SAWICKI LLB każdemu aplikantowi z pełnym przekonaniem.

Aplikantka adwokacka II roku

Autorski program nauczania oferowany przez szkołę SAWICKI LLB wychodzi naprzeciw oczekiwaniom prawników pracujących w języku angielskim. Te zajęcia są znakomitym uzupełnieniem aplikacji.

Aplikantka radcowska I roku

Mogę polecić szkołę SAWICKI LLB z uwagi na wyjątkowy zakres nauczania, jaki mają oni w swojej ofercie. Niewiele jest szkół, które reprezentowałyby taki właśnie poziom w zakresie nauczania języka prawniczego.

Radca prawny

Już na 3 zajęciach na których poprzez fenomenalny program i genialnych lektorów, którzy swoim sposobem bycia, wiedzą i podejściem indywidualnym do każdego z uczestników kursu mobilizują, zaczęłam ponownie swobodnie mówić i w trakcie zaledwie 80 minut zajęć danego dnia wychodziłam bogatsza o naprawdę trudne i specyficzne słownictwo.

Studentka prawa V roku

Po rocznym cyklu szkolenia mogę stwierdzić, że szkoła  oferuje wiedzę językową ściśle specjalistyczną tj. taką, której nie można znaleźć w ogólno-dostępnych publikacjach językowych ani na innych kursach językowych. Skończenie kursu nauczyło mnie opisywania prawa polaskiego po angielsku w sposób zrozumiały dla odbiorców.

Radca prawny

Żaden inny kurs języka angielskiego nie zapewnił mi szkolenia w zakresie najbardziej potrzebnym w praktyce. Pozytywne efekty są widoczne już po kilku lekcjach.

Aplikantka radcowska I roku

Mieliśmy dostęp do najwyższej jakości autorskich materiałów szkoleniowych przygotowanych w języku angielskim, ale opartych na naszym rodzimym systemie prawnym. Kadra lektorska była zawsze doskonale przygotowana do zajęć, a ich głęboka wiedza z zakresu prawa była nieocenioną pomocą w zrozumieniu różnic pomiędzy polskim a angielskim językiem prawniczym.

Aplikant radcowski II roku

Szkoła Sawicki LLB jest bezkonkurencyjna. Wykładowcy wyróżniają się tym, że naprawdę znają instytucje prawne, które omawiane są na zajęciach.

Absolwentka WPiA UW

Polityka ciągłego doskonalenia w szkole SAWICKI LLB

Opinie kursantów pochodzą z przeprowadzanych regularnie ankiet. Służą nam one do ciągłego udoskonalania oferowanego przez nas programu oraz stosowanej metodyki nauczania.