Fragmenty z ankiet kursowych

"Dobór tematyki świadczy o doskonałej znajomości potrzeb prawników współpracujących z zagranicznymi klientami."

   /-/ aplikant radcowski III roku.

 

"Autorski program nauczania oferowany przez szkołę SAWICKI LLB wychodzi naprzeciw oczekiwaniom prawników pracujących w języku angielskim. Te zajęcia są znakomitym uzupełnieniem aplikacji."

   /-/ aplikantka radcowska I roku.

 

"Profesjonalne zajęcia prowadzone są przez PRAWNIKÓW co jest ich ogromną zaletą. Z zajęć wyniosłam wiele umiejętności praktycznych, które już wykorzystałam w pracy. Poleciłabym zajęcia w Szkole SAWICKI LLB każdemu koledze aplikantowi z pełnym przekonaniem."

   /-/ aplikantka adwokacka II roku.

 

"Mogę polecić szkołę SAWICKI LLB z uwagi na wyjątkowy zakres nauczania, jaki mają oni w swojej ofercie. Niewiele jest szkół, które reprezentowałyby taki właśnie poziom w zakresie nauczania języka prawniczego."

   /-/ radca prawny.

 

"Już na 3 zajęciach na których poprzez fenomenalny program i genialnych lektorów, którzy swoim sposobem bycia, wiedzą i podejściem indywidualnym do każdego z uczestników kursu mobilizują, zaczęłam ponownie swobodnie mówić i w trakcie zaledwie 80 minut zajęć danego dnia wychodziłam bogatsza o naprawdę trudne i specyficzne słownictwo."

   /-/ studentka prawa V roku.

 

 

"Szkoła Sawicki LLB oferuje najlepszy poziom szkolenia z zakresu Legal English z jaką miałam dotychczas do czynienia. Szkołę poleciałam już wielu znajomym."

   /-/ aplikantka radcowska II roku.

"Podsumowując - jedna z lepszych decyzji w moim zawodowym życiu."

   /-/ aplikantka radcowska III roku.

 

 

"Mieliśmy dostęp do najwyższej jakości autorskich materiałów szkoleniowych przygotowanych w języku angielskim, ale opartych na naszym rodzimym systemie prawnym. Nabyliśmy umiejętności prowadzenia negocjacji z anglojęzycznymi klientami, skutecznego tłumaczenia im niuansów polskiego prawa, sporządzania umów i raportów w języku angielskim. Kadra lektorska była zawsze doskonale przygotowana do zajęć a ich głęboka wiedza z zakresu prawa była nieocenioną pomocą w zrozumieniu różnic pomiędzy polskim a anglosaskim językiem prawniczym."

   /-/ aplikant radcowski II roku.

 

 

"Jestem radcą prawnym z dziewięcioletnim stażem, wcześniej byłam sędzią. Przeszłam w szkole SAWICKI LLB  pełny, roczny cykl szkolenia i mogę z całą pewnością stwierdzić, że szkoła ta oferuje wiedzę językową ściśle specjalistyczną tj. taką, której nie można znaleźć w ogólno-dostępnych publikacjach językowych ani na innych kursach językowych. Skończenie kursu ułatwiło mi zawodowy kontakt z klientami obcojęzycznymi, gdyż nauczyło posługiwania się po angielsku terminologią prawną w sposób zrozumiały dla odbiorców."

   /-/ radca prawny.

 

 

"Bardzo specjalistyczny program, bardzo profesjonalnie przygotowujący do kompetentnego świadczenia usług prawniczych i prawidłowego posługiwania się językiem angielskim w zakresie prawa polskiego. Zachęcam koleżanki i kolegów do udziału w szkoleniach. Naprawdę warto."

   /-/ radca prawny.

opinie

 

"Szkoła Sawicki LLB jest bezkonkurencyjna. Lektorzy wyróżniają się tym, iż naprawdę znają instytucje prawne, które omawiane są na zajęciach."
   /-/ absolwentka WPiA UW.


"Szkoła SAWICKI LLB nie dość, że rzeczywiście naucza prawniczego języka angielskiego to jeszcze ma pomysł jak to robić, a to raczej niespotykane połączenie."
   /-/ aplikantka adwokacka I roku.


"Jest to specyficzna oferta, której nie mają inne szkoły językowe w Warszawie. Nie znalazłam w Warszawie lepszej możliwości nauki prawniczego jęz. angielskiego, niż na zajęciach prowadzonych przez osoby, które same będąc prawnikami, na co dzień mają do czynienia z jęz. prawniczym angielskim i przekazują specyficzne przecież słownictwo, które nie zawsze można znaleźć w słowniku i prawidłowo użyć."
   /-/ adwokat.


"Żaden inny kurs języka angielskiego nie zapewnił mi szkolenia w zakresie najbardziej potrzebnym w praktyce. Pozytywne efekty są widoczne już po kilku lekcjach."
   /-/ aplikantka radcowska I roku.

               więcej opinii na Facebook'u...

Polityka ciągłego doskonalenia w szkole SAWICKI LLB

Opinie Słuchaczy pochodzą z przeprowadzanych regularnie ankiet. Szkoła SAWICKI LLB opiera się na tych opiniach w celu ciągłego udoskonalania oferowanego programu oraz stosowanej metodyki nauczania.